E TİCARET

E TİCARET

E-Ticaret Nedir ? 

 Günümüz koşullarında hemen herkes internete cepten, evden, işten ulaşabilmektedir. İnternetin bu kadar yaygın olduğu ve her eve girdiği süreçte ürünler de maliyeti düştüğü için uygun fiyatlar ile internet üzerinden müşterilere sunulmaya başlamıştır . Dükkan açma , kira ödeme , stopaj ödeme, extra eleman çalıştırma , fatura masrafları (elektrik-su vb) olmadan veya minimalize edilerek internette bir yer kiralayarak bir alan adı üzerinden yapılan satışa e-ticaret denir. E-Ticaret elektronik ticaret demektir. 

E-Ticarette Neler Yapıyoruz ?

İnternet üzerinden ürünlerinizi tekil veya farklı kategorilerde vererek satışını ister kapıda , ister kredi kartı ile ödeme yapabilmeniz adına gerekli hizmetleri sizlere sunuyor ve sağlıyoruz . 

Pazaryeri sitesi yürütmek isterseniz tarafınıza hem danışmanlık yapıyoruz hem de gerekli site kuruluş işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ürünleriniz ve internet arasındaki köprü oluyor satıcı ve alıcıyı bir araya getireceğimiz her türlü platform için sizlere çözüm oluyoruz .E TİCARET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ