Hakkımızda

          Uzun araştırma çalışmaları ve bugüne kadar yayına alınan siteler , E-Ticaret platformları üzerinde yapmış olduğumuz araştırmalar sonucun ortaya çıkan ve gündelik hayatta hepimizin  geleneğimiz olarak gün içinde defaşarca kullandığımız kelime ile özleştirerek hayata geçirdiğimiz çalışmamız "Hayırlı Olsun".com internet üzerinden alış-veriş , seri ilan sitesi olarak sizlere merhaba demiştir. Sektör üzerinde yaptığımız istişareler doğrultusunda adımızın ve sitemizin siz değerli ziyaretçilerimizin kullanımına hayırlı olmasını diliyoruz. 

     Ekimiz  seri ilan ve bilişim dünyasının içinden gelmiş gerek yazılım gerekse donanım anlamında bilgi birikimi bulunan teknoloji ile iç içe olan ve bu sektörün mutfağında görev alan kişi ve kişilerden oluşmaktadır. Sitemiz de bu doğrultuda sürekli beslenmekte ve güncellemektedir. Süreç doğrultusunda ücretlerinin önüne hizmet politikamız geçmekte ve kazan kazan sisteminin hakim olduğu bir işleyiş belirlenmekte izlenmektedir.

    Amacımız ; Arz ve talebin aracısı olmaz üretici ile tüketiciyi , satıcı ile alıcıyı en güvenli şekilde bir araya getirmektir. Sitemiz üzerinde temiz al-sat sistemi kullanılmakta ilanlar sürekli takip edilmekte ve incelenmektedir. Ticaret yapılan sistemde ve üyelerimizin satış yaptığı ürünlerde komisyonu minimalize edip satıcı ve alıcının güler yüzünü sağlamak en önemli işleyiş politikamızdır. 

    Hedefimiz ; E-Ticaret ve seri ilan sistemlerinin popüler olğu insanların işlerini maliyetler bakımından internete taşıdığı şu günlerde  sistemimiz üzerinden alıcı da satıcı da en iyi şekilde yararlanasın istiyoruz. Kullanımı kolay , mobil kullanıma uygun , anlaşılabilir arayüz , hızlı akıcı bir yazılımla sizlerin karşısında olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Geri dönüşler ve öneriler doğrultusunda sitemizi ve sistemizi , iletişim ve ulaşım ağlarımızı , platformlarımızı sürekli güncellecek olup tüm kullanıcılarımızı , üyelerimizi , satıcılarımızı , üreticilerimizi bizimle birlikte  "Hayırlı Olsun" demeye davet ediyoruz. 

 

        Yüksek üyelik paket ücretlerinden bıktıysanız , yatırımlarınızın , ürünlerinizin yerli tamamen ülkemiz sermayesinden kurulan sitemiz dahilinde değerlenmesi , el emeği göz nuru , işçiliğin ve alın terinin katılarak çalışıp satın aldığınız veya artık kullanmadığınız ürünlerinizi satarak bizimle birlikte "Hayırlı Olsun" demez için sizleri aramızda görmek istiyoruz.

        Görüş öneri ve tavsiyeleriniz , Olumlu-olumsuz geri dönüşlerinizi bizlerle paylaşmak adına aşağıdaki formdan , çağrı merkezimiz , sms hattımızdan , mail hesaplarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

"Hayırlı Olsun"

İletişim Formu